DPD400M336H15KS1AA
MFR.Part #
DPD400M336H15KS1AA
JLCPCB Part #
C49652862
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15mm 1Ω@100KHz 2000hrs@105℃ 33uF 370mA@100KHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS