DHG200M475E110S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHG200M475E110S1AA
JLCPCB Part #
C49309253
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.25Ω@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 200V 275mA@100kHz 4.7uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS