126RV0100
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
126RV0100
JLCPCB Part #
C7461231
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 31mA 47uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS