DHC025M227G074S1AA
MFR.Part #
DHC025M227G074S1AA
JLCPCB Part #
C49309205
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 250mA@120Hz 25V 3.5mm 7mm 8mm ±20% Plugin,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS