SHG100UF160V01EC7713
MFR.Part #
SHG100UF160V01EC7713
JLCPCB Part #
C5246596
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 13mm 160V 25mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS