FZ330UF25V90RV0152
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
FZ330UF25V90RV0152
JLCPCB Part #
C5155345
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 25V 330uF 450mA@120kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS