T543D477K006AHW0257505
MFR.Part #
T543D477K006AHW0257505
JLCPCB Part #
C4987977
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors