T495D685M050ATE300
MFR.Part #
T495D685M050ATE300
JLCPCB Part #
C1954986
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ@100kHz 50V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS