PHE450HK3390JR05
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE450HK3390JR05
JLCPCB Part #
C3803051
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180V、250V 390pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS