T491D476K016AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D476K016AT7280
JLCPCB Part #
C1953774
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS