T541X687M006AT8610
MFR.Part #
T541X687M006AT8610
JLCPCB Part #
C4980019
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ@100kHz 6.3V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS