T491D475M050AT4380
MFR.Part #
T491D475M050AT4380
JLCPCB Part #
C4951886
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS