T541X687M006AT8710
MFR.Part #
T541X687M006AT8710
JLCPCB Part #
C2160206
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ@100kHz 6.3V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS