F881KH222M300A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F881KH222M300A
JLCPCB Part #
C3808096
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2nF 300V、1kV ±20% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS