T491C105K050ATAUTO
MFR.Part #
T491C105K050ATAUTO
JLCPCB Part #
C1957591
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 4.8Ω 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS