T491C105K050AHAUTO
MFR.Part #
T491C105K050AHAUTO
JLCPCB Part #
C1959704
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 4.8Ω 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors