TAJC686K006TNJ
MFR.Part #
TAJC686K006TNJ
JLCPCB Part #
C6546865
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 4.3uA 6.3V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS