TBJC106K015CBSC0023
MFR.Part #
TBJC106K015CBSC0023
JLCPCB Part #
C5796348
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 15V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors