R75RN31004030J
MFR.Part #
R75RN31004030J
JLCPCB Part #
C3802019
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 600V、1.25kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS