BFC238350393
MFR.Part #
BFC238350393
JLCPCB Part #
C6471186
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 39nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS