T368C476M020AS7303
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T368C476M020AS7303
JLCPCB Part #
C1881899
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 20V 47uF ±20% 插件 Tantalum Capacitors