R46KR410040M1K
MFR.Part #
R46KR410040M1K
JLCPCB Part #
C5855529
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS