R46KR410040M1M
MFR.Part #
R46KR410040M1M
JLCPCB Part #
C3298677
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS