R46KR415040M1K
MFR.Part #
R46KR415040M1K
JLCPCB Part #
C3300024
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS