R463R410040M1K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R463R410040M1K
JLCPCB Part #
C3299524
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS