MPXV1D1250L470
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPXV1D1250L470
JLCPCB Part #
C1852689
Package
SMD,12x12mm
Description
105.4mΩ 4.5A 47uH 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS