MPX1D1235L3R3
MFR.Part #
MPX1D1235L3R3
JLCPCB Part #
C1330520
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
10.6mΩ 12.5A 18A 3.3uH ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS