MPX1D1235L1R0
MFR.Part #
MPX1D1235L1R0
JLCPCB Part #
C2043658
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
1uH 21.5A 3.6mΩ 32.5A ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS