MPX1D1235L1R5
MFR.Part #
MPX1D1235L1R5
JLCPCB Part #
C2043672
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
1.5uH 17.9A 28A 5.2mΩ ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS