MPX1D0830L2R2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPX1D0830L2R2
JLCPCB Part #
C6227985
Package
SMD,8.7x8mm
Description
11.4A 13.6mΩ 14A 2.2uH ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS