MPX1D0830L330
MFR.Part #
MPX1D0830L330
JLCPCB Part #
C6595834
Package
SMD,8.7x8mm
Description
2.8A 229.5mΩ 33uH 4A ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS