MPX1D0530L2R2
MFR.Part #
MPX1D0530L2R2
JLCPCB Part #
C5776200
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.2uH 24.6mΩ 6.5A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS