MPX1D0630L2R2
MFR.Part #
MPX1D0630L2R2
JLCPCB Part #
C2047283
Package
SMD,7x6.5mm
Description
15.9mΩ 2.2uH 8.7A 9A ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS