MPX1D0530L1R5
MFR.Part #
MPX1D0530L1R5
JLCPCB Part #
C6306630
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.5uH 17.7mΩ 8A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS