MPX1D0530L1R0
MFR.Part #
MPX1D0530L1R0
JLCPCB Part #
C1332188
Package
SMD,5.3x5mm
Description
10.5A 10.5A 10mΩ 1uH ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS