MPX1D0630L1R5
MFR.Part #
MPX1D0630L1R5
JLCPCB Part #
C6097625
Package
SMD,7x6.5mm
Description
1.5uH 10.5A 11A 12.7mΩ ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS