MPX1D0520L1R5
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPX1D0520L1R5
JLCPCB Part #
C2047195
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.5uH 30.9mΩ 5.6A 7A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS