VLS5045EX-150M-H
MFR.Part #
VLS5045EX-150M-H
JLCPCB Part #
C6920387
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.9A 143mΩ 15uH 2.2A AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS