EXV107M6R3A9GAA
MFR.Part #
EXV107M6R3A9GAA
JLCPCB Part #
C2165069
Package
SMD,D6.3xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 240mA@100kHz 3000hrs@105℃ 5.65mm 520mΩ@100kHz 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS