ESH106M450AH4AA
MFR.Part #
ESH106M450AH4AA
JLCPCB Part #
C5113335
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 2000hrs@105℃ 22mm 450V 5mm 85mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS