C316C911G3G5TA
MFR.Part #
C316C911G3G5TA
JLCPCB Part #
C1638887
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 910pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS