RXK221M1HBK-1020S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RXK221M1HBK-1020S
JLCPCB Part #
C5112745
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 220uF 22mm 4000hrs@105℃ 50V 5mm 728mA@120Hz ±20% Plugin,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS