EDK335M035S9BAA
MFR.Part #
EDK335M035S9BAA
JLCPCB Part #
C2164914
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-40℃~+85℃ 10mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.3uF 35V 4mm 5.65mm ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS