EDH105M050S9BAA
MFR.Part #
EDH105M050S9BAA
JLCPCB Part #
C3829126
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-40℃~+105℃ 10mA@120Hz 1uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.65mm 50V ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS