C4AQLBW6130M3NK
MFR.Part #
C4AQLBW6130M3NK
JLCPCB Part #
C7226912
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 130uF 500V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS