C4AQGBW6130P3NK
MFR.Part #
C4AQGBW6130P3NK
JLCPCB Part #
C6527935
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 130uF 450V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS