C4AQLBW6130A3NK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQLBW6130A3NK
JLCPCB Part #
C3792415
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130uF 500V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS