C320C240KAG5TA
MFR.Part #
C320C240KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628330
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 24pF 250V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS