C326C750K3G5TA7301
MFR.Part #
C326C750K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2246554
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 75pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS