T495C335K035ATE525
MFR.Part #
T495C335K035ATE525
JLCPCB Part #
C1881827
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 35V 525mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS